Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pseudokibice Legii starli się z policją w Kutnie. Jest dwóch rannych - WP SportoweFakty

 
Pseudokibice Legii starli się z policją w Kutnie. Jest dwóch rannych - WP SportoweFakty: sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/755899/pseudokibice-legii-starli-sie-z-policja-w-kutnie-jest-dwoch-rannych. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: youtube.com/channel/UCm0uWrKswURLpUu6ak9uMpw?sub_confirmation=1 W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do starcia około 200-osobowej grupy pseudokibiców Legii Warszawa z policją w Kutnie. Dwie osoby są ranne. Do starcia doszło około godziny 1.45 na terenie dworca w Kutnie. Tamtędy przejeżdżał specjalny pociąg, który wiózł kibiców Legii Warszawa z Poznania. W pewnym momencie ktoś zaciągnął hamulec ręczny. Pociąg stanął, a około 200-osobowa grupa wbiegła na stację i starła się z policją.Jak informuje portal "lodz.wyborcza.pl", na stacji było zaledwie 30 funkcjonariuszy. Pseudokibice zaczęli obrzucać ich kamieniami, policjanci odpowiedzieli strzałami z broni gładkolufowej. Wezwano posiłki. Po chwili na miejscu pojawiło się kilkudziesięciu policjantów z Kutna i okolic. Sytuację dość szybko udało się opanować. Pseudokibiców skierowano z powrotem do pociągu. Wśród atakujących jest dwóch rannych - jeden z nich stracił trzy palce po wybuchu petardy, drugi ma ranę głowy. #PseudokibiceLegii, #starli, #policją, #KutnieJest, #dwóch, #rannych, #SportoweFakty #AferyiskandaleKibiceWarszawaPolskaLottoEkstraklasaPiłkanożnaLegiaWarszawaPolicja

 


ctyooa Loprwqa
 
Data pliku video: 2018-05-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat kutnowski - powiat w północnej części województwa łódzkiego z siedzibą w Kutnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce i Żychlin, zajmując powierzchnię 886,86 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Ochnia, rezerwaty przyrody (Ostrowy, Świetlista Dąbrowa, Perna, Ostrowy Bażantarnia), park w Oporowie oraz obszar chronionego krajobrazu – dolina Bzury. Wśród zabytków wymienia się: grodziska w Bedlnie i Orłowie, zespoły dworskie w Bedlnie, Mirosławicach, Wojszycach, we Franciszkowie, zespół dworca kolejowego w Pniewie, kwatery żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej na cmentarzach w Orłowie i Plackiej Dąbrowie, zespół pałacowo parkowy z I połowy XIX wieku w Krośniewicach, zespoły pałacowo – parkowe w Głazowie, Głogowie, Jankowicach, Łaniętach, Miłonicach i Skłótach, Zespół Starego Miasta z okresu Królestwa Kongresowego, zespół pałacowy Gierałty, pałac podróżny Króla Polski i Saksonii Augusta III Sasa czy Dworek Modrzewiowy z XIX wieku w Kutnie, Muzeum – Zamek w Oporowie oraz liczne zabytkowe kościoły i obeliski.

  Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle (głównie maszynowym i metalowym oraz spożywczym) i usługach. Na terenie powiatu swoje zakłady mają m.in. HOOP POLSKA Sp. Z o.o., Polmos S.A., Odlewnia Żeliwa Kutno (Holding Pietrak), Teva Kutno S.A. ( dawna Polfa Kutno) czy Polfarmex S.A.

  Przez powiat przebiegają autostrada A1 oraz dwie drogi krajowe: DK60 i DK92.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola