Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Przedstawiciel Handlowy

Data dodania: 2012-02-06
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Firma PolGuard Consulting Sp. z o. o. zajmuje się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych (audyty, konsultacje, dokumentacja ochrony danych osobowych, rejestracja zbiorów, organizacja szkoleń specjalistycznych). Obecnie w związku z dalszym rozwojem poszukujemy interesujących osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Region: wszystkie województwa

Numer referencyjny: PH_02_2012

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opiekę nad istniejącymi klientami na powierzonym terenie oraz pozyskiwanie nowych klientów. Po osiągnięciu odpowiednich wyników zapewniamy możliwość prowadzenia biura regionalnego.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie;
dwuletnie doświadczenie w sprzedaży;
doświadczenie w sprzedaży usług dla jednostek samorządu terytorialnego (JST) będzie atutem;
umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji;
obsługa komputera w zakresie MS Office;
samodzielność, dyspozycyjność, odporność na stres;
dostęp do Internetu;
prawo jazdy, własny samochód;
reprezentacyjność.

Mile widziana znajomość: ochrony danych osobowych, specyfiki funkcjonowania urzędów administracji samorządowej oraz oferowania usług w sektorze B2B.

Oferujemy:

samodzielną i odpowiedzialną pracę;
możliwość rozwoju zawodowego;
atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzenia;
telefon służbowy;
po osiąganiu odpowiednich wyników: komputer osobisty oraz samochód służbowy;
Forma zatrudnienia: zlecenie lub współpraca - działalność gospodarcza.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem danych jest PolGuard Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, (Biuro: ul. Kazimierza Wielkiego 2a, 62-700 Turek). Przedmiotowe dane osobowe są przetwarzane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy. Ich podanie jest dobrowolne, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Inne:
Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres hrph@polguard.pl
Kontakt
hrph@polguard.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kutnowski - powiat w północnej części województwa łódzkiego z siedzibą w Kutnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce i Żychlin, zajmując powierzchnię 886,86 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Ochnia, rezerwaty przyrody (Ostrowy, Świetlista Dąbrowa, Perna, Ostrowy Bażantarnia), park w Oporowie oraz obszar chronionego krajobrazu – dolina Bzury. Wśród zabytków wymienia się: grodziska w Bedlnie i Orłowie, zespoły dworskie w Bedlnie, Mirosławicach, Wojszycach, we Franciszkowie, zespół dworca kolejowego w Pniewie, kwatery żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej na cmentarzach w Orłowie i Plackiej Dąbrowie, zespół pałacowo parkowy z I połowy XIX wieku w Krośniewicach, zespoły pałacowo – parkowe w Głazowie, Głogowie, Jankowicach, Łaniętach, Miłonicach i Skłótach, Zespół Starego Miasta z okresu Królestwa Kongresowego, zespół pałacowy Gierałty, pałac podróżny Króla Polski i Saksonii Augusta III Sasa czy Dworek Modrzewiowy z XIX wieku w Kutnie, Muzeum – Zamek w Oporowie oraz liczne zabytkowe kościoły i obeliski.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle (głównie maszynowym i metalowym oraz spożywczym) i usługach. Na terenie powiatu swoje zakłady mają m.in. HOOP POLSKA Sp. Z o.o., Polmos S.A., Odlewnia Żeliwa Kutno (Holding Pietrak), Teva Kutno S.A. ( dawna Polfa Kutno) czy Polfarmex S.A.

Przez powiat przebiegają autostrada A1 oraz dwie drogi krajowe: DK60 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola