Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Punkt Przedszkolny "Kraina Młodych Odkrywców"

Data dodania: 2011-11-25
Kategoria: Edukacja » Pozostałe
 

Punkt przedszkolny „Kraina młodych odkrywców”, miejsce przyjazne dziecku, ciepłe, pogodne i rodzinne. Miejsce, w którym dzieci poprzez zabawę rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i ruchowo. Stwarzamy dzieciom możliwość poszerzania indywidualnych zdolności i zainteresowań. Uczymy je życia w grupie, szacunku dla starszych, opieki nad słabszymi oraz miłości do otaczającej nas przyrody.


Oferujemy bogatą ofertę zajęć edukacyjnych, artystycznych, językowych i imprez przedszkolnych, a także przyjazną atmosferę, w której każde dziecko może rozwijać się we własnym tempie. Gwarantujemy przyjazną atmosferę. Uwzględniamy indywidualne potrzeby dziecka, wzmacniamy jego wiarę we własne siły i możliwości.


Zapewniamy niezmiennie wysoki poziom warunków bytowych i sanitarnych, odpowiednie wyposażenie i pomoce dydaktyczne, kompetentny personel.


W ramach czesnego zapewniamy:
• opiekę nad dzieckiem w godzinach 7.00 – 19.00
• realizację programu edukacyjnego i wychowawczego przedszkola zgodnie z podstawą programową
• książki, pomoce dydaktyczne, materiały plastyczne
• warsztaty twórcze i zabawy okolicznościowe (np. bal mikołajkowy, dzień dziecka itp.)
• zajęcia artystyczne, językowe, przyrodnicze
• profilaktykę logopedyczną, psychologiczną i ortopedyczną

Akademia przedszkolaka

Oferujemy dzieciom możliwość spędzania kilku godzin dziennie w środowisku sprzyjającym rozwijaniu umiejętności oraz odkrywaniu talentów i pasji.

Organizacja imprez okolicznościowych dla dzieci
Imprezy przez nas przygotowywane charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą. Przyjęcia urodzinowe utrzymane są w różnych konwencjach, np. podróżniczej, baśniowej. Zaproszenia, dekoracje, stroje, zabawy i konkursy dostosowane są do wybranej tematyki przyjęcia.

Organizacja półkolonii
Zapraszamy także dzieci na organizowane przez nas półkolonie, w ramach których zapewniamy wiele atrakcji - zajęcia sportowe i rekreacyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki.


Jak wygląda dzień w przedszkolu?
Dzień Państwa dzieci wypełniony jest nauką i zabawą, ale nie brakuje w nim także czasu na odpoczynek.
Od poniedziałku do piątku dzieci realizują program edukacyjny, uczą się języka angielskiego, słuchają bajek, uczestniczą w zajęciach plastycznych, gimnastycznych i wielu innych.
Rano dzieci jedzą razem śniadanie, około 13 obiad, o 15:00 podwieczorek, a o 17:00 kolacje.


Cennik:
Wpisowe: 300 zł
Czesne: 550 zł z wyżywieniem
Stawka dzienna: 50 zł
Stawka godzinowa: 10 zł lub 7 zł jeżeli dziecko przychodzi 3 razy w tygodniu na 4 godziny
Wyżywienie: 5 posiłków (w cenie czesnego)

Wpisowe:
Wpisowe to opłata jednorazowa przeznaczona na ubezpieczenie NNW, materiały plastyczne, dydaktyczne oraz środki higieniczne dla dzieci

Wyżywienie:
Proponujemy smaczne i zdrowe śniadania, dwudaniowy obiad (zupa, drugie danie, kompot) oraz podwieczorek. Posiłki przygotowywane są zgodnie z zaleceniami dietetyka przez specjalistyczny catering dziecięcy.

Kontakt

Punkt przedszkolny KRAINA MŁODYCH ODKRYWCÓW

Gołębiew Stary 1

99-300 Kutno

tel. 534-100-025

e-mail: kraina.k5@gmail.com

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kutnowski - powiat w północnej części województwa łódzkiego z siedzibą w Kutnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce i Żychlin, zajmując powierzchnię 886,86 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Ochnia, rezerwaty przyrody (Ostrowy, Świetlista Dąbrowa, Perna, Ostrowy Bażantarnia), park w Oporowie oraz obszar chronionego krajobrazu – dolina Bzury. Wśród zabytków wymienia się: grodziska w Bedlnie i Orłowie, zespoły dworskie w Bedlnie, Mirosławicach, Wojszycach, we Franciszkowie, zespół dworca kolejowego w Pniewie, kwatery żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej na cmentarzach w Orłowie i Plackiej Dąbrowie, zespół pałacowo parkowy z I połowy XIX wieku w Krośniewicach, zespoły pałacowo – parkowe w Głazowie, Głogowie, Jankowicach, Łaniętach, Miłonicach i Skłótach, Zespół Starego Miasta z okresu Królestwa Kongresowego, zespół pałacowy Gierałty, pałac podróżny Króla Polski i Saksonii Augusta III Sasa czy Dworek Modrzewiowy z XIX wieku w Kutnie, Muzeum – Zamek w Oporowie oraz liczne zabytkowe kościoły i obeliski.

Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle (głównie maszynowym i metalowym oraz spożywczym) i usługach. Na terenie powiatu swoje zakłady mają m.in. HOOP POLSKA Sp. Z o.o., Polmos S.A., Odlewnia Żeliwa Kutno (Holding Pietrak), Teva Kutno S.A. ( dawna Polfa Kutno) czy Polfarmex S.A.

Przez powiat przebiegają autostrada A1 oraz dwie drogi krajowe: DK60 i DK92.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola