Belka
Czwartek, 2 Stycznia 2025   imieniny: Grzegorz, Makary, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Ile można zarobić w zawodowym sporcie? Wielka przepaść w zarobkach siatkarzy, piłkarzy i żużlowców

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2019-04-26
A A AWydrukDrukuj  
 
W zawodowym sporcie jest wielka przepaść pomiędzy zarobkami siatkarzy, piłkarzy, żużlowców. Pomimo tego, że każda dziedzina sportu wymaga 100% zaangażowania i wieloletniej pracy. Polscy siatkarze w 2018 roku obronili tytuł i po raz kolejny zdobyli złoty medal Mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn. Radość była wielka, ale dla siatkarzy zapewne nie trwała długo. Wystarczyło, że porównali swoje zarobki za osiągnięcie najwyższego szczebla na światowym poziomie z zarobkami polskich piłkarzy, którzy na Mundialu nie wyszli z grupy. Ile zarabia finalista mistrzostw świata w żużlu, a ile mistrz świata w snookerze? O ile wzbogacił się Kamil Stoch po Pucharze Świata? Na jakie pieniądze może liczyć finalista turnieju pokerowego? Na widok niektórych kwot szczęka opada.

Pełna treść wiadomości na: kutno.naszemiasto.pl/artykul/ile-mozna-zarobic-w-zawodowym-sporcie-wielka-przepasc-w,4825773,gal,t,id,tm.html?kategoria=3
kutno.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: kutno.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     

    Powiat kutnowski - powiat w północnej części województwa łódzkiego z siedzibą w Kutnie. W skład powiatu wchodzą gminy: Bedlno, Dąbrowice, Krośniewice, Krzyżanów, Kutno, Łanięta, Nowe Ostrowy, Oporów, Strzelce i Żychlin, zajmując powierzchnię 886,86 km kw.

    Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Ochnia, rezerwaty przyrody (Ostrowy, Świetlista Dąbrowa, Perna, Ostrowy Bażantarnia), park w Oporowie oraz obszar chronionego krajobrazu – dolina Bzury. Wśród zabytków wymienia się: grodziska w Bedlnie i Orłowie, zespoły dworskie w Bedlnie, Mirosławicach, Wojszycach, we Franciszkowie, zespół dworca kolejowego w Pniewie, kwatery żołnierzy poległych w kampanii wrześniowej na cmentarzach w Orłowie i Plackiej Dąbrowie, zespół pałacowo parkowy z I połowy XIX wieku w Krośniewicach, zespoły pałacowo – parkowe w Głazowie, Głogowie, Jankowicach, Łaniętach, Miłonicach i Skłótach, Zespół Starego Miasta z okresu Królestwa Kongresowego, zespół pałacowy Gierałty, pałac podróżny Króla Polski i Saksonii Augusta III Sasa czy Dworek Modrzewiowy z XIX wieku w Kutnie, Muzeum – Zamek w Oporowie oraz liczne zabytkowe kościoły i obeliski.

    Gospodarka powiatu oparta jest na przemyśle (głównie maszynowym i metalowym oraz spożywczym) i usługach. Na terenie powiatu swoje zakłady mają m.in. HOOP POLSKA Sp. Z o.o., Polmos S.A., Odlewnia Żeliwa Kutno (Holding Pietrak), Teva Kutno S.A. ( dawna Polfa Kutno) czy Polfarmex S.A.

    Przez powiat przebiegają autostrada A1 oraz dwie drogi krajowe: DK60 i DK92.

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola